Noclegi w Szczyrku

Zaplanuj zimową przygodę w sercu Beskidów, w Szczyrku ! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na sezon zimowy 2019/2020 !

Jeśli uwielbiasz obcować z naturą, cieszą Cię piesze wycieczki po górach, masz ochotę na zimowe szaleństwo lub po prostu chcesz odpocząć od codziennej rutyny to zapraszamy do noclegów w apartamentach Vinteros w Szczyrku, ulokowanych niecały kilometr od wyciągów Czyrna Solisko. Noclegi w apartamentach Vinteros to doskonałe rozwiązanie dla turystów chcących tanio, wygodnie odpocząć czy to w lato na wakacjach bądź na ferie zimowe.

Oferujemy trzy niezależne apartamenty Vinteros znajdujące się w domu z przepięknym widokiem na góry,  z telewizorami, a także dostępem do kuchni.

Koniecznie sprawdźcie naszą ofertę i galerię , a następnie zapraszamy do kontaktu.

Zachęcamy do obejrzenia filmiku przedstawiającego   jeden z wynajmowanych apartamentów „Widokowa XXI”

Zapraszamy w nasze progi!

Kilka słów o Szczyrku i okolicy

Szczyrk swoim klimatem przyciąga coraz większą rzeszę turystów. W sezonie letnim zachęca do pieszych wędrówek po mieście i górach, biegania, jazdy na rowerze lub skokach na paralotni, zimą natomiast zamienia się w raj dla narciarzy.

Tuż obok Apartamentów Vinteros biegnie niebieski szlak spacerowy. Idąc nim można zobaczyć najpiękniejsze zakątki miasta i podziwiać piękno otaczających gór.

Największym atutem naszej okolicy jest cisza i spokój. Dom znajduje się na nasłonecznionej części góry, z której delektujemy się widokami na najwyższy szczyt Beskidu Śląskiego – Skrzyczne.

Lokalizacja Apartamentu Vinteros, a odległość od najważniejszych miejsc w Szczyrku:

  • 200 m Euro Sklep – czynny do 22:00
  • 200 m Przystanek PKS: Szczyrk, Widokowa

kierunek -> Wisła:

  • 1km – Kolej Gondolowa na Halę Skrzyczeńską (od 01.12 – do końca marca jest darmowa komunikacja miejska tzw. Skibusy, które zawiozą Państwa bezpośrednio pod wyciągi w Szczyrku)
  • 7 km – Szczyrk Biały Krzyż

kierunek -> Bielsko-Biała:

  • 2 km – Kolej Linowa na Skrzyczne, Beskidzka Galeria Sztuki
  • 3 km – Centrum Szczyrku, droga do Sanktuarium Matki Bożej Szczyrkowskiej, Beskid Sport Arena
  • 4 km – Skocznia Skalite, Sanktuarium św. Jakuba, Estrada, Centralny Ośrodek Sportu (COS)

Noclegi w Apartamentach Vinteros.